Automatyczna wytłaczarka blaszek C-410

Proces znakowania oraz wytłaczania różnego rodzaju powierzchni wymaga zachowania niezwykłej precyzji. Nowoczesne narzędzia elektroniczne zaprojektowane z myślą o obróbce metalu pozwalają skutecznie nadawać pożądane kształty rozmaitym powierzchniom.

Automatyczna wytłaczarka blaszek C-410 to świetna propozycja dla osób poszukujących niezawodnych rozwiązań oferujących najwyższej klasy obróbkę. Wytłaczarka została zaprojektowana z myślą o ciągłej obróbce wymagającej użycia odpowiedniej siły. Zautomatyzowana wytłaczarka do przywieszek oraz tablic znamionowych to sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się łatwą obróbką w każdych warunkach.

Wytłaczarka C-410 – gwarancja doskonałej obróbki

Wykonane z najwyższej jakości materiałów wytłaczarka C-410 zapewnia skuteczne i bezpieczne wytłaczanie różnego rodzaju kształtów. Stosunkowo niewielkie rozmiary urządzenia zapewniają jego optymalne dostosowanie do otoczenia. Swoje zastosowanie znajduje w branży produkcyjnej wytłaczając blaszki znamionowe oraz pozostałe elementy identyfikujące. Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz odpowiedniej sile nacisku narzędzie sprawdza się zarówno podczas produkcji seryjnej, jak również w warunkach warsztatowych podczas prac rzemieślniczych.

Proste i intuicyjne w obsłudze urządzenie pozwala wytłaczać indywidualne oznaczenia na zróżnicowanych powierzchniach, które wymagają zachowania odpowiedniej siły nacisku. Przemyślana konstrukcja narzędzia pozwala na wytłaczanie przywieszek w sposób ciągły. Zintegrowany zasobnik pozwala aplikować do 350 elementów o grubości nieprzekraczającej 0,5 mm. Producenci urządzenia dostosowali jego podzespoły w taki sposób, by móc zapewnić bezpieczne i komfortowe użytkowanie.

Dzięki ręcznej regulacji mechanizmu ładującego narzędzia pozwala w prosty sposób aplikować bębny o zróżnicowanych czcionkach i rozmiarach. Łatwe i proste użytkowanie urządzenia pozwala w szybki sposób dostosować je do wymaganych kształtów obróbki.

Wytłaczarka C-410 – czyli trwałe i sprawdzone znakowanie

Zaletą wytłaczarki C-410 jest unikalny system ciężkiego znakowania. Trwały i mocny silnik zasilający maszynę pozwala szybko nanosić indywidualne oznaczenia na zawieszkach wykonanych ze stali, żelaza, aluminium, brązu oraz innych metali. W ten sposób zyskuje się zawieszkę spełniającą najwyższe normy jakościowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników producent wytłaczarki posiada szeroki asortyment czcionek i wzorów. Zintegrowany z urządzeniem bęben znakujący pozwala zaadaptować od 60 do 160 znaków. W przypadku bardziej rozbudowanych oznaczeń producent oferuje indywidualne wzory, które pozwolą nanieść wymagane oznaczenia.

Wytłaczarka C410 to także prosta i intuicyjna obsługa, która w ciągu kilku chwil pozwala zaprojektować projekt zawieszki stworzony do potrzeb użytkownika. Dzięki klawiaturze oraz wyświetlaczowi wprowadzenie danych odbywa się w prosty i szybki sposób.

Wysoka jakość obsługi zawdzięczana jest także możliwości zintegrowania maszyny, która pozwala na pracę w trybie on-line.  Wspomniany wcześniej wyświetlacz na bieżąco informuje operatora o etapie operacji jednocześnie informując o liczbie wytłoczonych tabliczek. Ręczna aplikacja blaszek pozwala na bieżąco monitorować zawartość podajnika. Dzięki bocznemu wyrzutowi obrobione blaszki są gotowe do dalszej obróbki lub montażu.

Wytłaczarka C-410 to także zbiór najnowszych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają pracę. Unikalny system FIFO pozwala informować operatora o braku miejsca w zebranych pojemnikach jednocześnie usprawniając pracę operatora. Wysoka wydajność urządzenia pozwala na tłoczenie do 350 blaszek na godzinę. Dzięki korzystaniu z najlepszej jakości materiałów wytłaczarka C-410 umożliwia oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kompleksowa obróbka blaszek nie wymaga dodatkowych prac związanych z nanoszeniem pożądanych oznaczeń. Niski stopień zużycia energii elektrycznej pozwala cieszyć się maksymalną wydajnością urządzenia, które zaskoczy swoimi właściwościami. 

źródło: stmech.eu – Narzędzia i urządzenia dla przemysłu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Małe i mobilne sprężarki śrubowe na zbiorniku do garażu i warsztatu

Sprężarki śrubowe na zbiorniku w wersji mobilnej lub o kompaktowych wymiarach doskonale…

Uzdatnianie sprężonego powietrza – dlaczego jest ważne?

Uzdatnianie sprężonego powietrza stosowane jest w znakomitej większości układów pneumatycznych. W zależności…

Rekrutacja zdalna w IT – jak przeprowadzić ją z sukcesem?

Pandemia Covid-19 odmieniła rynek pracy pod wieloma względami. Spotkania twarzą w twarz…

Dlaczego personalizacja dokumentów firmowych ma znaczenie?

Personalizacja dokumentów firmowych to działanie, na które decyduje się wiele firm. Dlaczego…